Pcikolog
Image default
Ana sayfa » Blog » Sosyal Medya » Bmoji’nin Yaratıcısı Emir Bahadır’a Anlamlı Ödül
Sosyal Medya

Bmoji’nin Yaratıcısı Emir Bahadır’a Anlamlı Ödül

Sosyal medyadaki emoji kullanımını daha kişisel hale getirip, kullanıcılarına “Kendileri Olma” fırsatı sunan Bmoji’nin yaratıcısı Emir Bahadır’a Değer Zirvesi’nden ‘Vizyonuyla Değer Katan Girişimci’ ödülü verildi.

Türkiye’nin globalleşme yolunda üreten, ülke ekonomisine katma değer sağlayan markaları, 10 Ocak 2020 tarihinde, Shangri-La Bosphorus,İstanbul’da düzenlenen “Değer Zirvesi ve Türkiye’ye Değer Katan Markalar Ödül Töreni”nde bir araya geldi. Bu yıl, Activa Tanıtım Organizasyon Kurucusu Pınar Erez tarafından ikinci kez düzenlenecek ödül töreni, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ile Hazine ve Maliye Bakanı Yardımcısı Nureddin Nebati’nin himayelerinde gerçekleşti.

 

Teknoloji girişimcisi Emir Bahadır üç sene önce yarattığı Bmoji markası ile ‘Vizyonuyla Değer Katan Girişimci’ ödülünün sahibi oldu. Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati’nin elinden ödülünü alan Emir Bahadır, verilen ödül için mutluluk ve gurur duyduğunu dile getirirken, Bmoji’nin, algoritmalarını 2 senelik bir süre zarfından geliştirdiklerini, 80’in üzerinde yüz ifadesini kişiselleştirebildiklerini belirtti. “Bmoji iletişimi kişiselleştirmekten öte, daha samimi bir çizgiye çekerek sağlıklı ve doğru bir iletişim kurulmasına da yardımcı oluyor” diyerek sözlerini tamamladı.

Benzer Haberler

Türk Telekom’dan ücretsiz WiFi

İbrahim Savrum

Facebook, Kişisel Sağlık Farkındalığını Arttırmak için ‘Koruyucu Sağlık’ Aracını Başlattı

İbrahim Savrum

Facebook, Markaların Müşterilerle Messenger Üzerinden Bağlantı Kurmasına Yardımcı Olacak Yeni Güncellemeler Duyurdu

İbrahim Savrum

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku