Çinli Akıllı Telefon Üreticisi Realme Amazon.com.tr’de!

Çinli telefon üreticisi Realme üç yeni telefon modeliyle Türkiye pazarına girdi.

Realme dün gerçekleştirdiği Lanmanda yeni ürünlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Artık Türkiye’de de satışı olacak olan Realme güzel bir giriş yaptı.Markanın üç yeni modeli Realme XT, Realme 5 Pro ve Realme C2 bugünden itibaren Amazon.com.tr’de satışa sunuluyor.

İSTANBUL, 22.01.2020- Çinli akıllı telefon üreticisi Realme Türkiye’deki faaliyetlerine başladı. Fiyat performans modelleriyle dikkat çeken Realme’nin üç yeni modeli satışa açıldı. Realme XT, Realme 5 Pro ve Realme C2 bugünden itibaren satışa sunuluyor.

64MP’lik ultra yüksek çözünürlüklü sensöre sahip Realme XT, 6,4 inç FHD ve Süper AMOLED ekran taşıyor. Snapdragon 712 işlemciyle gelen Realme XT 2999 TL’den satışa sunuluyor. Markanın dikkat çeken bir diğer modeli Realme 5 Pro ise 6,3 inçlik damla çentik yapısıyla dikkat çeken ekranla geliyor. Gücünü Snapdragon 712 10 nm işlemcisinden alan cihaz, 48 megapiksel ana kamera (Sony IMX 586), 119° ultra geniş açılı lens, ultra makro lens ve arka lensin dörtlü kamera kombinasyonuna sahip. Realme Pro 5  1699 TL’den satışta. Markanın giriş seviye telefonu C2 ise 6,1 inç 720×1560 piksel IPS LCD ekran üstüne kurulu. Gücünü Helio P22 işlemciden ve 3 GB RAM‘den alan C2 tam bir fiyat performans telefonu olarak ön plana çıkıyor, 1399 TL’den satışa sunuluyor.

İbrahim Savrum
22 Yaşında Girişimci bir web tasarımcıyım. Uzun yıllar cosplay ortamlarında bulunmuş olup teknolojiyi babadan oğula taşıyan bir bireyim. Web sitesi yaptığım kadar da içerik yazmışlığım ve youtube içeriği üretmişliğimde mevcuttur. Uzun yıllardır bu piyasa içinde olup eksikleri olan bu piyasayı geliştirmek istiyorum.