Cooler Master iki yeni E-ATX kasa modelini duyuruyor

The MasterBox TD500 Mesh & MasterBox TD500 Mesh White

Cooler Master iki yeni E-ATX ARGB mid-tower kasa modelini piyasaya sürüyor. Hava akışını ve performansı sanata dönüştüren TD serisi, hem form hem de işlevsellikte gelişmişlik için 3 boyutlu görünüm sunuyor.

Netlik, Keskinlik & ARGB

MasterBox TD500 Mesh serisi tasarımı sayesinde PC aydınlatmasına yeni bir boyut ekleyerek, özel olarak oluşturulmuş sistemlere düz, iki boyutlu panellerin ötesinde değerli bir görünüm sağlar. Hem ızgralı ön panel, hem de temperli cam panel donanımın daha iyi görünmesi için üç boyutlu özelliklere sahiptir.

Crystalline Temperli Cam yan paneli, CNC işleme yolu ile hem dayanıklılığı hem de estetiği için özel olarak tasarlanmıştır. Üst ve alt kısımda ki şık, kristal benzeri gravürler aydınlatmayı kırarak şık bir görüntü sunar. Polygonal Mesh tasarımı hava akışı ve toz filtrasyonu ile güçlendirilmiş bir yapı sunar. Aynı zamanda 3 ARGB fan ile benzersiz bir aydınlatma efekti sunar.

  • Polygonal Mesh – Cooler Master’ın Fine Mesh teknolojisinden üretilen panel, üç boyutlu bir kontura sahiptir. Aynı zamanda üst seviye hava akışı ve toz filtrasyonu sağlar.
  • Crystalline Temperli Cam – Kristalize edilmiş tasarım dayanıklılık ve estetiklik sunar.
  • 3lü ARGB Fan – 3 adet adreslenebilir RGB fan, sisteme hava akışı sağlarken Polygonal Mesh panelin aydınlatılmasını sağlar.

Uyumluluk Sertifikaları: ASUS, Gigabyte, MSI ve ASRock anakartları ile uyumludur.

  • EATX Desteği – Her iki model de sistem üreticilerine uyumluluk konusunda en üst seviyeyi sunar. 12’’ x 10.7’’ EATX SSI-CED anakart modelleri ile uyumludur.
  • Çift 360mm Radyatör Desteği – Her iki model de üst sınıf soğutma için ön ve üst paneled 360mm radyatör montajını destekler.
  • Çok Yönlü Soğutma Desteği – 7 adede kadar 120mm fan desteği ve 360mm radyatör desteği ile performanstan ödün verilmemesini sağlar.
  • Yükseltme Seçenekleri – 410mm’ye kadar ekran kartı, 165mm CPU soğutucusu ve 180mm’ye kadar PSU desteği sunar.

MasterBox TD500 Mesh ve TD500 Mes Beyaz sunmuş olduğu üst seviye özellikler ile yakında Türkiye’de ki yerini alacak.

 

İbrahim Savrum
22 Yaşında Girişimci bir web tasarımcıyım. Uzun yıllar cosplay ortamlarında bulunmuş olup teknolojiyi babadan oğula taşıyan bir bireyim. Web sitesi yaptığım kadar da içerik yazmışlığım ve youtube içeriği üretmişliğimde mevcuttur. Uzun yıllardır bu piyasa içinde olup eksikleri olan bu piyasayı geliştirmek istiyorum.