Cooler Master Yeni AIO CPU Soğutucusu MasterLiquid ML360P Silver Edition Modelini Duyuruyor.

Cooler Master’ın Yeni Sıvı Soğutucusu

Cooler Master’ın yeni sıvı soğutucusu göz kamaştırıyor. Tasarım, dizayn ve RGB olması da büyük dikkat çekiyor. Siyahın ölümsüzlüğünü elinden alan Silver rengi gerçekten güzel bir ambiyans sağlamış. Yakında satışa çıkacak olan bu sıvı soğutmayı kesinlik es geçmemenizi tavsiye ediyoruz.

Cooler Master’ın yeni AIO CPU soğutucusu MasterLiquid ML360P Silver Edition, MasterLiquid serisine ferahlatıcı bir renk getiren metal renge ve estetik bir tasarıma sahiptir.

Premium Silver Tasarım

MasterLiquid ML360P Silver Edition, yepyeni bir tasarıma ve yeni bir renk temasına sahiptir. ML360P Silver Edition adreslenebilir RGB aydınlatması ile ışıltısını yansıtırken, alüminyum pompa tasarımı ile bilgisayarınıza yeni bir görünüm katmanıza olanak sağlar.

Saf Performans

ML360P, yeniden tasarlanmış çift hazneli pompa ve yüksek akış hızı ile gelişmiş ısı değişim verimliliği sağlayan düşük dirençli 360mmlik radyatörü sayesinde optimize edilmiş yüksek performans sunar. ML360P’ye özel olan, yeni piyasaya sürülen ve gümüş renkte yeni SF360R ARGB fan ile birlikte gelir.

Sorunsuz Kurulum

ML360P’ye dahili olarak gelen ve üç ayrı 120mm’lik fan içeren SF360R’nin yenilikçi tasarımı ile kolay kurulum sağlanırken, kauçuk pedlere sahip sağlam bir çerçeve ile titreşim ve gürültüyü azaltır. Kablo yönetimini önemli ölçüde geliştirmek için üç fan 2 farklı kablo ile kontrol edilir. Birinci kablo fanlara güç sağlarken, ikinci kablo ARGB aydınlatmaya güç sağlar.

MasterLiquid ML360P Silver Edition, sunmuş olduğu yüksek performans sayesinde tüm işlemciler ile uyumludur. Kutu içeriğine dahili olarak sunulan standart Intel ve AMD aparatlarının yanı sıra, Threadripper işlemcileri ile uyumluluk için  gerekli TR4 aparatları da dahildir.

Bulunabilirlik

MasterLiquid ML360P Silver Edition çok yakında Türkiye’de ki seçkin bayilerde yerini alacak. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

MasterLiquid ML360P Silver Edition

 

İbrahim Savrum
22 Yaşında Girişimci bir web tasarımcıyım. Uzun yıllar cosplay ortamlarında bulunmuş olup teknolojiyi babadan oğula taşıyan bir bireyim. Web sitesi yaptığım kadar da içerik yazmışlığım ve youtube içeriği üretmişliğimde mevcuttur. Uzun yıllardır bu piyasa içinde olup eksikleri olan bu piyasayı geliştirmek istiyorum.