Cooler Master Yeni AIO CPU Soğutucusu MasterLiquid ML360P Silver Edition Modelini Duyuruyor.

ml360p silver main 1 desktop

Cooler Master’ın Yeni Sıvı Soğutucusu

Cooler Master’ın yeni sıvı soğutucusu göz kamaştırıyor. Tasarım, dizayn ve RGB olması da büyük dikkat çekiyor. Siyahın ölümsüzlüğünü elinden alan Silver rengi gerçekten güzel bir ambiyans sağlamış. Yakında satışa çıkacak olan bu sıvı soğutmayı kesinlik es geçmemenizi tavsiye ediyoruz.

Cooler Master’ın yeni AIO CPU soğutucusu MasterLiquid ML360P Silver Edition, MasterLiquid serisine ferahlatıcı bir renk getiren metal renge ve estetik bir tasarıma sahiptir.

Premium Silver Tasarım

MasterLiquid ML360P Silver Edition, yepyeni bir tasarıma ve yeni bir renk temasına sahiptir. ML360P Silver Edition adreslenebilir RGB aydınlatması ile ışıltısını yansıtırken, alüminyum pompa tasarımı ile bilgisayarınıza yeni bir görünüm katmanıza olanak sağlar.

VWqRrfFKkoEkuwB7

Saf Performans

ML360P, yeniden tasarlanmış çift hazneli pompa ve yüksek akış hızı ile gelişmiş ısı değişim verimliliği sağlayan düşük dirençli 360mmlik radyatörü sayesinde optimize edilmiş yüksek performans sunar. ML360P’ye özel olan, yeni piyasaya sürülen ve gümüş renkte yeni SF360R ARGB fan ile birlikte gelir.

61oDVYMCi7L. AC SL1200

Sorunsuz Kurulum

ML360P’ye dahili olarak gelen ve üç ayrı 120mm’lik fan içeren SF360R’nin yenilikçi tasarımı ile kolay kurulum sağlanırken, kauçuk pedlere sahip sağlam bir çerçeve ile titreşim ve gürültüyü azaltır. Kablo yönetimini önemli ölçüde geliştirmek için üç fan 2 farklı kablo ile kontrol edilir. Birinci kablo fanlara güç sağlarken, ikinci kablo ARGB aydınlatmaya güç sağlar.

MasterLiquid ML360P Silver Edition, sunmuş olduğu yüksek performans sayesinde tüm işlemciler ile uyumludur. Kutu içeriğine dahili olarak sunulan standart Intel ve AMD aparatlarının yanı sıra, Threadripper işlemcileri ile uyumluluk için  gerekli TR4 aparatları da dahildir.

Bulunabilirlik

MasterLiquid ML360P Silver Edition çok yakında Türkiye’de ki seçkin bayilerde yerini alacak. Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

MasterLiquid ML360P Silver Edition