Gaming İstanbul (GİST) 2020’de bizleri Neler Bekliyor ?

Pcikolog Gist 2020

Gist 2019 Nasıldı ?

Ah3JN1LQ

Türkiye’nin en büyük oyun fuarı olan GİST, 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında ziyaretçilerini kabul etti. Peki GİST 2019 nasıl geçti ? Ülkemizdeki oyun severlerin büyük bir sabırsızlıkla beklediği GİST yani Gaming İstanbul, 31 Ocak – 3 Şubat tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açtı. Hatırlanacağı üzere ilk GİST etkinliği 2016 yılında gerçekleşmişti. Bu sene 5.’sü düzenlenecek fuar adres değiştirerek Yenikapı’da bulunan Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’ne taşındı. Peki GİST 2019 beklentileri karşılayabildi mi? 2020’yi karışayabilecek mi. Bu yazımızda Gaming İstanbul’da edindiğimiz izlenimleri sizlere aktarmaya çalışacağız.

Gist 2020

Gist 2019 yılında yeni fuar alanında açtığı fuar etkinliği her sene olduğu gibi bizleri kapıdaki kuyrukla karşıladı. Buna şaşırdık mı hayır. Aksine hoşumuza gitti ki artık oyun oynayan kitlemiz büyüyor ve gelişiyor. Küçük yaştaki kitleleri de görmek bizleri gururlandırıyor. Gelecek nesile iyi birer oyuncu yetiştirmek en güzel sosyal sorumluluklarımızdan biri olmalıdır bizce.

pcikolog gist

İçerisinde bulunan turnuva alanları, Çekiliş yapan, hediyeler veren standları da göz ardı edemeyiz. Eğlencenin doruklarını bizlere sunan Gist ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz bu konuda.

Xbox One Yok Gibiydi !

2018 yılında düzenlenen GİST’te Microsoft Xbox One için güzel bir stant kurmuştu. Fakat GİST 2019’da Xbox One standını göremedik. Dolayısıyla tüm konsol yükü PlayStation 4’ün üzerine kaymış durumdaydı. Haliyle PlayStation stantında uzun kuyruklar oluştu. 2020 de bizi nasıl bir Stand alanı bekliyor gerçekten merakla bekliyoruz.

Gist 2020’ye Gelecek Olursak

Her sene olduğu gibi bu sene de GİST’te bizleri birbirinden iyi birbirinden muazzam, katılımcılar, standlar bekliyor olacak. Fuar alanı bu senede Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde olacak. Ulaşım aslında gayet rahat ve kolay. Bizler de bu sene GİST’te olup, orada olan biteni ölümsüzleştireceğiz.

Bu sene Microsoft’u katılımcılar listesinde göremedik. Gözlerimiz Microsoft’u ve Minecraft’ı aramıyor değil aslında. acaba bir son dakika süprizi yaparak katılımcılar listesine girerek bizleri şaşırtır mı bilemiyorum.

Yine her zaman ki gibi Redbull standı yerini alacak bizlere ücretsiz Redbull’lar dağıtacağından hiç şüphem yok

Gist 2020’yi merakla bekliyor ve sabırsızlıkla etkinlik alanında olmayı istiyoruz…

Pcikolog Gist 2020

GIST 2020 ZİYARETÇİ BİLETİ

İçinde oyun olan oyun fuarı Gaming İstanbul, ulusal ve uluslararası oyun severleri tekrar bir araya topluyor.
Bitmesini istemeyeceğin 4 güne hazır ol! Dünyada ilk defa çıkacak olan oyunlar, turnuvalar, yarışmalar ve daha fazlası için biletini hemen al!

  • Biletler alındığı tarihli gün için ziyaretçi alanına tek kişilik giriş hakkı içermektedir.
  • Ziyaretçi alanına giriş yaptıktan sonra kapanış saatine kadar dilediğiniz süre boyunca içeride
    kalabilirsiniz. Çıkış yapıldıktan sonra tekrar giriş için aynı bilet kullanılamamaktadır.
  • 0-3 yaş arası çocuklar fuar alanına giriş yapamazlar.
  • 3-6 yaş arası çocuklar fuar alanına yalnız ebeveynleriyle giriş yapabilir.
  • 6-12 yaş arası çocuklar fuar alanına yalnız ebeveynleri veya 18 yaş üzeri refakatçileriyle giriş yapabilir.
  İnternet Fiyatları  Kapı Fiyatları
   Online Prices Onsite Prices
     30.01.2020        25 ₺          32 ₺
     31.01.2020        30 ₺          37 ₺
     01.02.2020        30 ₺          37 ₺
     02.02.2020        25 ₺          32 ₺
Kombine /Combined        90  ₺         100 ₺

Bilet Detayları ve VIP giriş için Bu adresten ulaşabilirsiniz.