Ana sayfa » Blog » Mobil » Honor 9X Yapay Zeka Yardımı ile Oyuncu Telefonu !
Mobil

Honor 9X Yapay Zeka Yardımı ile Oyuncu Telefonu !

Yapay zeka yardımıyla bir akıllı telefonun hem çekim gücü hem oyun performansı nasıl artırılır?

Honor Oyunculara yönelik yaptığı çalışmalarla gündemde kalan bir marka. Şimdi ise Honor 9X Telefonunu bizlere tanıtıyor. Bu Telefon sayesinde oyuncuların hat çekmemesi yüzünden oyunlarda ping yemesi veya donma sorunları ortadan tamamen kalkıyor. Çekim gücünde ortalama %20 den %50’lere kadar bir iyileştirme sağladığı da görüldü.

Pop-up kamerası ve sıra dışı tasarımıyla dikkat çeken HONOR 9X, telefon ve WiFi sinyallerini dinamik olarak daha güçlü şekilde almasını sağlayan AI Sinyal İyileştirici özelliğini barındırıyor.

HUAWEI Technologies çatısı altında gençlere yönelik teknolojik ürünleriyle değer yaratan HONOR, en yeni akıllı telefon modellerinden biri olan HONOR 9X’le tüketicilere birbirinden farklı ve yenilikçi özellikler sunuyor. Bunlardan biri de özellikle oyunseverler ve konumlarından dolayı çekim gücünde zorluk yaşayanlara yönelik olan AI Sinyal İyileştirici ile donatılmıştır. (Hattı az çekenler için yapay zeka destekli teknoloji)

AI Sinyal İyileştirici, özellikle mobil sinyalinin düşük olduğu noktalarda işe yarayan, yapay zeka ile güçlendirilmiş bir özellik. Geleneksel mobil telefon anten yerleşiminden farklı bir çözüm benimseyen HONOR 9X, bu tasarımsal farklılığı yapay zeka teknolojisiyle birleştiriyor. Telefonun dikey olarak elde tutulduğu senaryolardan, oyun oynama veya video izleme gibi yatay konumda kullanımlara kadar, parmakların antenleri kapatmaması sağlanarak, sinyal çekim gücünde %20’den %50’ye kadar iyileşme sağlanabiliyor. Akıllı bir yapay zeka algoritması da birçok farklı iletişim senaryolarında, farklı anten kombinasyonlarını kullanarak, farklı koşullarda bile en iyi anten performansını sunabiliyor.

AI Sinyal İyileştirici ile oyunlarda avantaj

HONOR 9X’in AI Sinyal İyileştirici özelliği, sadece mobil sinyalin az olduğu yerlerde değil, WiFi sinyalinin de düşük olduğu konumlarda yarar sağlıyor. Bu özellikten en çok faydalananlar ise mobil oyunlarda rakiplerine göre avantajlı konumda olmak isteyenler. AI Sinyal İyileştirici sayesinde WiFi sinyalini, geleneksel anten tasarımlarına göre %50 daha iyi alarak, oyunlarda daha düşük gecikme sunuyor. Böylece çevrimiçi mobil oyunlarda hareketleriniz, daha kısa sürede aktarılarak, aksiyonlarınızın anında oyuna yansıması mümkün kılınıyor.

Benzer Haberler

Yapay Zeka Harikası Akıllı Telefon: Casper VIA P3

İbrahim Savrum

Kaspersky’den Android uygulama geliştiricilerin hayatını kolaylaştıran araç: Kaspresso

İbrahim Savrum

Türkiye akıllı telefon satışlarında Avrupa ülkelerini geçti

İbrahim Savrum

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Lost your password? Please enter your email address. You will receive mail with link to set new password.