Ana sayfa » Blog » Sosyal Medya » İnstagram Artık Beğenileri Gizleyebilecek !
Sosyal Medya

İnstagram Artık Beğenileri Gizleyebilecek !

Sosyal medya platformu “İnternetteki en güvenli yer” olmayı hedefliyor.

GÜNCELLEME (15 Kasım 2019):  Instagram , gizli beğenme özelliğinin artık dünya çapındaki hesaplarda test edileceğini açıkladı. Denemeye dahil edilecek olan kullanıcılar artık diğer kullanıcıların aldığı fotoğraf ve videolardaki toplam beğeniyi ve görüntülenme sayısını artık görmeyecek, ancak kendi istatistiklerini kendi hesaplarında görebilecekler.

Yeni Güncelleme, zaten Avustralya , Brezilya , Kanada , İrlanda, İtalya , Japonya ve Yeni Zelanda’da test edilmiştir . Diğer ülkelerdeki başarısına rağmen, sosyal medya platformu “küresel topluluğumuzdan daha fazla şey öğrenmek için testimize devam ediyor”. Aşağıdaki yorumlarda, hesabınızın denemenin bir parçası olmak için seçilip seçilmediğini ve beğenirseniz bize bildirin. yeni özellik ya da değil.

GÜNCELLEME (11 Kasım 2019):  Temmuz ayında açıklanan Instagram, gizli beğenilerini dünya çapında seçilen bir grup ülkede test etti. Wired  , bu hafta, sosyal medya platformunun ABD’deki yeni özelliği test etmeye başlayacağını bildirdi .

CEO Adam Mosseri, San Francisco’nun WIRED25 festivalinde haberi duyurdu ve şöyle dedi:

“Bu gençlerle ilgili. Buradaki fikir Instagram’ı ‘baskı altına almaya’ çalışmak, daha az rekabet etmek ve insanlara, sevdikleri insanlarla, onlara ilham veren şeylerle bağlantı kurmaya odaklanmak için daha fazla alan vermek. ” dedi.

Kullanıcılar, Instagram’nın “İnternet’teki en güvenli yer” olma hedefine rağmen, bu yeni değişimle ilgili olarak karışık tepkiler verdiler. gönderilerinden kaç kişi hoşlanıyor. Aşağıdaki yorumlardaki bu yeni fonksiyon hakkında ne düşündüğünüzü bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Benzer Haberler

Facebook, Markaların Müşterilerle Messenger Üzerinden Bağlantı Kurmasına Yardımcı Olacak Yeni Güncellemeler Duyurdu

İbrahim Savrum

Facebook, Kişisel Sağlık Farkındalığını Arttırmak için ‘Koruyucu Sağlık’ Aracını Başlattı

İbrahim Savrum

Snapchat için bir güncelleme daha: Serbest Çizim AR Seçeneği Ekliyor

İbrahim Savrum

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Lost your password? Please enter your email address. You will receive mail with link to set new password.