Ana sayfa » Blog » Oyuncu Ekipmanları » Logitech’in Yeni Gözdesi LOGITECH PRO X ve G502 LIGHTSPEED
İnceleme Oyuncu Ekipmanları

Logitech’in Yeni Gözdesi LOGITECH PRO X ve G502 LIGHTSPEED

Logitech Yeni Gözdelerini Ön Plana Sundu !

Oyuncuların bir numaralı kullanıcı dostu olan Logitech, oyunculara özel 2 tane ürün sundu.

Logitech G, son zamanlarda ön plana çıkan yeni ürünleri PRO X kulaklık ve G502 LIGHTSPEED mouse ile oyun deneyimini daha konforlu ve profesyonel hale getiriyor.

Oyun teknolojileri ve ekipmanlarının öncü markası Logitech G, geçtiğimiz aylarda duyurduğu iki yeni ürünü olan PRO X ve G502 LIGHTSPEED ile hem oyun deneyimini hem de profesyonel yayınları mükemmelleştiriyor. En çok satan oyuncu mouse’u G502’yi LIGHTSPEED teknolojisiyle yeniden tasarlayan marka, Blue Microphones ile ortaklaşa geliştirilen ve VO!CE yazılımının ilk adımını simgeleyen PRO X ile de tüm kullanıcıların sesleri bir profesyonel gibi duyabilmesini ve aynı kalitede konuşabilmesini sağlıyor. Her iki ürün de şimdiden kullanıcıların göz bebeği olmuş durumda.

Logitech G PRO X

Logitech G HUB gelişmiş oyun yazılımı kullanılarak etkinleştirilen Blue VO!CE, temiz ve profesyonel ses iletişimi sağlayan gerçek zamanlı bir mikrofon etkisi yaratıyor. Oyuncular bu sayede seslerini kişisel tercihlerine göre ayarlayabiliyor, böylece takım arkadaşları seslerini daha iyi duyabiliyor ya da profesyonel bir yayıncı gibi ses çıkarabiliyorlar.

Alışılmışın dışında, oyuncular Blue VO!CE ile entegre kayıt ve oynatma işlevini, seslerinin benzersiz rengi ve tınısına en uygun opsiyonu görecekleri önceden belirlenmiş bir filtre profilini hızlıca seçmek için kullanabiliyor. Ayrıca Blue VO!CE’in gelişmiş modu, daha üst seviye bir kişiselleştirme düzeyi ile ilgilenen oyunculara ses geliştirmeleri için profesyonel efektler de sunuyor.

Logitech G502 LIGHTSPEED

Logitech’in titizlikle yeniden tasarladığı G502 LIGHTSPEED oyuncu mouse’unun ilk versiyonundaki dizaynı ve özellikleri korunurken, bu özelliklere LIGHTSPEED ve POWERPLAY kablosuz teknolojileri eklendi ve ağırlığı da 7 gram azaltıldı. Logitech G mühendislik ve tasarım ekipleri bunu mümkün kılmak için, G502’nin ince duvar tasarımıyla iç iskelet kasası dahil her bir unsurunu yeniden değerlendirdi ve Logitech G PRO kablosuz oyun mouse’unun çığır açan yeniliklerini birleştirdi.

Yeni Logitech G502 LIGHTSPEED hem zamansız hem de modern. Logitech, ürünün mekanik ve elektrik yapısını, ödüllü LIGHTSPEED kablosuz teknolojisini ve POWERPLAY kablosuz şarjını, şirketin yeni nesil HERO 16K sensörünü de (High Efficiency Rated Optical) içeren karma bir tasarımda buluşturdu. Sonuçta, kullanıcısına adeta kendisinin bir uzantısı gibi hissettiren ve oyunda kaybolmasına izin veren en son teknoloji oyun mouse’u ortaya çıktı.

G502, her nesilde 1 numara olan ve ciddi oyun meraklılarının seçtiği bir simgedir. G502, G502 LIGHTSPEED sürümüyle şimdi dünyanın en gelişmiş kablosuz oyun mouse’u sınıfına katıldı. Oyunculara yönelik tasarımlar ve kolaylıklar sağlayan nadir firmalar arasındadır Logitech.

Benzer Haberler

144 Hz IPS Panelli, Acer Predator Helios 300

İbrahim Savrum

Türkiye’nin Yerli Otomobili sahneye çıktı

İbrahim Savrum

Cooler Master Yeni AIO CPU Soğutucusu MasterLiquid ML360P Silver Edition Modelini Duyuruyor.

İbrahim Savrum

Yorum Yap

* Bu formu kullanarak, verilerinizin bu web sitesi tarafından saklanması ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz.

Lost your password? Please enter your email address. You will receive mail with link to set new password.