Pcikolog
Image default
Ana sayfa » Blog » Oyun » Mount & Blade II: Bannerlord’a Erken Erişime Hazır Mısın ?
Oyun

Mount & Blade II: Bannerlord’a Erken Erişime Hazır Mısın ?

Mount & Blade II: Bannerlord 31 Mart 2020’de Erken Erişim’de kullanılabilir olacak

 

Erken Erişime Hazır Mısın ?

TaleWorlds Entertainment bugün, beğeni toplayan Mount & Blade: Warband oyununun beklenen devamı olan Mount & Blade II: Bannerlord’un 31 Mart 2020‘de Erken Erişim’de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyun Steam, Epic Games Store’dan satın alınabilecek. ve TaleWorlds web sitesi için $ 49.99 / € 49.99 / £ 39.99 olarak güncellendi.

TaleWorlds, Mount & Blade II: Bannerlord’u tamamlamaya başlamak için stüdyoyla birlikte çalışmak üzere oyuncuları Erken Erişim sürümünden geçirme zamanının geldiğini düşünüyor. TaleWorlds, Erken Erişim’e orijinal başlıkları Mount & Blade ile bir yayınlama yöntemi olarak öncülük etmeye yardımcı olduktan sonra bu tür bir sürümden daha fazla bilgi sahibidir ve bu yaklaşımın nihai ürünün kalitesine büyük değer verdiğinden emindir.

Mount & Blade II: Bannerlord’un Erken Erişimi’nden neler bekleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi yayınlanmadan kısa bir süre önce paylaşılacaktır.

Benzer Haberler

Yeni yılda Wolfteam Dergisi’nden 450 TL değerinde hediye kodu

İbrahim Savrum

Call of Duty: Mobile üçüncü sezonu başladı

İbrahim Savrum

Hızlı ve Öfkeli: Crossroads duyuruldu! Mayıs Ayında Çıkacağı söyleniyor.

İbrahim Savrum

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Devamını Oku