Mount & Blade II: Bannerlord’a Erken Erişime Hazır Mısın ?

Mount & Blade II: Bannerlord 31 Mart 2020’de Erken Erişim’de kullanılabilir olacak

 

Erken Erişime Hazır Mısın ?

TaleWorlds Entertainment bugün, beğeni toplayan Mount & Blade: Warband oyununun beklenen devamı olan Mount & Blade II: Bannerlord’un 31 Mart 2020‘de Erken Erişim’de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyun Steam, Epic Games Store’dan satın alınabilecek. ve TaleWorlds web sitesi için $ 49.99 / € 49.99 / £ 39.99 olarak güncellendi.

TaleWorlds, Mount & Blade II: Bannerlord’u tamamlamaya başlamak için stüdyoyla birlikte çalışmak üzere oyuncuları Erken Erişim sürümünden geçirme zamanının geldiğini düşünüyor. TaleWorlds, Erken Erişim’e orijinal başlıkları Mount & Blade ile bir yayınlama yöntemi olarak öncülük etmeye yardımcı olduktan sonra bu tür bir sürümden daha fazla bilgi sahibidir ve bu yaklaşımın nihai ürünün kalitesine büyük değer verdiğinden emindir.

Mount & Blade II: Bannerlord’un Erken Erişimi’nden neler bekleyebileceğiniz hakkında daha fazla bilgi yayınlanmadan kısa bir süre önce paylaşılacaktır.

İbrahim Savrum
22 Yaşında Girişimci bir web tasarımcıyım. Uzun yıllar cosplay ortamlarında bulunmuş olup teknolojiyi babadan oğula taşıyan bir bireyim. Web sitesi yaptığım kadar da içerik yazmışlığım ve youtube içeriği üretmişliğimde mevcuttur. Uzun yıllardır bu piyasa içinde olup eksikleri olan bu piyasayı geliştirmek istiyorum.