Pixel 4’ün Pürüzsüz Ekran sorunları Kasım güncellemesiyle ‘iyileştirilecek’

Gear Google Pixel 4 Front and Back SOURCE Google

Google’ın Pixel 4 ve Pixel 4 XL’in Kasım 2019’daki güncellemesi, birkaç hafta önce piyasaya sürüldü. En büyük Bugları düzeltebilir. Başına 9to5 Google , Google’ın listelenen yeni güncelleme için sürüm notları Piksel Güncelleme Bülten iyileştirmeler Pürüzsüz görüntü özelliğinden bahsediyor. Neyin değiştiği ile ilgili ayrıntılı bir bilgiye girmese de , muhtemelen Pixel 4’ün otomatik olarak 90Hz yenileme hızının altına düşmesini engellemek için bazı değişiklikler uygulamıştır veya en azından daha yenileme hızına sahip olur.

Bu sorun ortaya çıkınca, Google’ın bir açıklama sağlanan Verge (pil tasarrufu, video gibi belirli içerik açıldığında bu kadar olduğu gibi”da dahil olmak üzere belirli koşullar altında yenileme hızını ayarlamak için Pürüzsüz görüntü ayarını geçersiz olacağını söyledi) ve hatta çeşitli parlaklık veya ortam koşullarında bile çekim yaptı. ”Bu,“ Daha fazla parlaklık koşullarında ”Smooth Display’in açık kalmasına izin verecek bir yazılım güncellemesi vaat etti ve bu Kasım ayında bir yama bu vaadi yerine getirebilir dedi .Parmaklar, Aralık ayındaki güncellemenin, Pixel 4’ün sorunlu pil ömrünün iyileştirilmesi konusunda bir miktar ilerleme kaydedeceğini belirtti.

Bu güncelleme ayrıca Pixel 4 ve Pixel 4 XL’in kameralarında da iyileştirmeler sunuyor, ancak yine de verilen bilgilerden ayrıştırılacak herhangi bir bilgi yok. Bu güncellemenin çıkmasını bekleyemezseniz , telefonunuza root atabilirsiniz , ancak nispeten kısa bir süre sonra google üzerinden yayınlanacaktır.